Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ


Inteligentne urządzenia Redmond na targach International Home + Housewares Show 2017

18–21 marca, Chicago, USA

W 2017 roku na targach International Home + Housewares Show REDMOND przedstawił zapowiadaną rok wcześniej linię produktów AGD, sterowanych za pomocą smartfona.

Po rebrandingu targi International Home + Housewares Show odbyły się pod hasłem It’s smART: uczestnicy prezentowali rozwiązania mające na celu poprawę komfortu gospodarstw domowych, obejmując technologie smart oraz design.

Jednym z najnowszych trendów jest próba stworzenia inteligentnego domu, którego głównym założeniem jest minimalne zaangażowanie użytkowników w rutynowe czynności domowe. Koncepcja ta jest realizowana przez międzynarodową markę REDMOND.

Dużą uwagę przedstawiciele marki REDMOND poświęcili prezentacji unikalnego multicookera CBD100S z opatentowaną przez markę technologią Double Chef. Urządzenie zostało wyposażone w dwie misy z oddzielnymi elementami grzejnymi. W multicookerze CBD100S można gotować jednocześnie 2 różne dania przy użyciu różnych programów automatycznych. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik, który nie ma czasu na gotowanie, może tworzyć pyszne i pełnowartościowe posiłki dla siebie i swojej rodziny. Elementy grzejne mis urządzenia CBD100S działają zupełnie niezależnie od siebie. Mis można używać jednocześnie (np. do przygotowania obiadu i deseru) lub oddzielnie. Wszystkimi funkcjami i programami urządzenia można sterować za pomocą smartfona. Siedząc w biurze jednym kliknięciem możesz uruchomić przygotowanie kolacji na Twój powrót, lub w środku dnia odgrzać obiad dla swojego dziecka.

Specjalne czujniki kontroli temperatury oraz wbudowany timer stworzą CBD100S Double Chef najlepsze warunki do gotowania na wiele sposobów: metodą sous-vide, pieczenia, gotowania, gotowania na parze czy duszenia. Z myślą o komforcie użytkowników swoich urządzeń REDMOND wyposażył multicooker CBD100S w możliwość wyboru jednego z 10 języków panelu sterowania.

Inteligentny multicooker oraz inne urządzenia REDMOND z tej serii pozwalają przenieść prowadzenie gospodarstwa domowego. Dzięki niej możemy być w dwóch miejscach jednocześnie: poświęcać czas pracy lub swoim pasjo, kontrolując jednocześnie swój dom. Sterowanie inteligentnymi urządzeniami domowymi jest możliwe za pośrednictwem Bluetooth przy niewielkich odległościach, oraz z dowolnego miejsca na świecie poprzez mobilny Internet lub wi-fi.

Tworząc serię inteligentnych urządzeń REDMOND dostarczył swoim klientom stylowe urządzenia, umożliwiające prowadzenie zdrowego stylu życia, zapewniające bezpieczeństwo, wygodę i oszczędność w życiu codziennym. Urządzenia serii Sky łączą w sobie najnowsze technologie z intuicyjnym i przyjaznym dla użytkownika oprogramowaniem.

_____________________________________________________________

Targi International Home + Housewares Show odbywają się każdego roku w centrum ekspozycyjnym McCormick Place w Chicago. W 2017 roku na targach prezentowało swoje urządzenia ponad 2200 firm z 47 krajów. 


Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!