author

Dagmara Zielińska

Cześć, kulinarni pasjonaci! Jestem Dagmara i serdecznie witam Was na blogu poświęconym sztuce gotowania i przepisom. Uwielbiam eksperymentować w kuchni i dzielić się moimi ulubionymi daniami, trikami kulinarymi i inspiracjami kulinarnymi. 

35 artykułów

latest-article
Przepisy kulinarne
Jak przygotować pierniki ręcznie robione w Multicookerze
date-icon
30 września, 2023

Pyszne domowe pierniki przygotowane krok po kroku w multicookerze. Przepis na aromatyczne ciasto, formowanie ręczne i pieczenie pierników. Porady jak uzyskać miękkie i nierozpadające się ciastka. Jak przechowywać i dekorować gotowe pierniki lukrem i posypką.

latest-article
Przepisy
10 najlepszych przepisów na naleśniki dla dzieci
date-icon
30 września, 2023

Praktyczny poradnik dla rodziców jak przygotować zdrowe i smaczne naleśniki dla dzieci. Przepisy na lekkie ciasto naleśnikowe z bezglutenowych mąk i zamienników jaj. Pomysły na ulubione przez maluchy nadzienia owocowe, serowe i czekoladowe. Wskazówki dotyczące smażenia oraz dekorowania apetycznych naleśników.

latest-article
Przepisy bezglutenowe
Zdrowe naleśniki z mąki owsianej - przepis krok po kroku
date-icon
30 września, 2023

Mąka owsiana wzbogaca naleśniki w cenne składniki i sprawia, że są lżejsze w trawieniu. Przepis krok po kroku na zdrowe naleśniki owsiane - od przygotowania ciasta po smażenie, nadziewanie i podawanie. Jak je przechowywać i na co wykorzystać resztki naleśników?