Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ


Aplikacja mobilna "Gotuj z REDMOND" już dostępna!Pragniemy poinformować, że uruchomiliśmy aplikację „Gotuj z REDMOND”, dostępną w Google Play dla telefonów z systemem Android.

Aplikacja jest niezwykle prosta i intuicyjna w obsłudze, a szata graficzna oraz kolorowe zdjęcia czynią korzystanie z niej niezwykle przyjemnym. Baza przepisów, która będzie na bieżąco poszerzana, umożliwi przygotowywanie rozmaitych dań – zupy, dania obiadowe, desery, sałatki, dodatki, domowy chleb, jogurt, potrawy na parze, wypieki, sery, twaróg.

Z kolei funkcje, w które wyposażona została aplikacja, sprawią że stanie się ona niezastąpionym pomocnikiem podczas gotowania:

  • wyszukiwanie po kaloryczności przepisów - celem firmy REDMOND jest promowanie zdrowego stylu życia, dlatego jednym z kluczowych kryteriów wyszukiwania potrawy jest możliwość wyboru poziomu kaloryczności dania od dowolnej, przez niską, średnią, a na wysokiej skończywszy. Jest to szczególnie ważne dla osób będących na diecie, czy przestrzegających zasad zdrowego odżywiania;
  • wyszukiwanie po składnikach jakie mamy w lodówce i lista zakupów – gdy już wybierzemy danie, wystarczy tylko sprawdzić listę składników i odznaczyć te, które już mamy, a po pozostałe spokojnie udać się z aplikacją na zakupy. Zapamiętywanie listy zakupów, czy robienie na kartce ręcznych notatek od tej pory to przeszłość!
  • możliwość wyszukiwania przepisów na podstawie czasu przygotowywania – niespodziewana wizyta gości, chęć szybkiego przygotowania śniadania, czy obiadu przestaną być problemem. Aplikacja umożliwia wyszukiwanie przepisów według preferowanego czasu gotowania, dzięki czemu szybko odnajdziemy interesujący przepis na szybkie danie;
  • notatki do przepisów - jeżeli mamy własne uwagi i przemyślenia odnośnie przepisów bez problemu możemy je zachować w aplikacji w postaci notatek;
  • lista ulubionych dań – w przypadku, gdy danie szczególnie przypadnie nam do gustu możemy dodać je do listy ulubionych i wracać do niego zawsze, kiedy tylko ponownie najdzie nas na nie ochota.

Już teraz pobierz aplikację i zyskaj czas wolny, a gotowanie niech stanie się przyjemnością.

Smacznego!


Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!