Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ


REDMOND – uczestnik targów INTERNATIONAL HOME + HOUSEWARES SHOW w USANa międzynarodowych targach International Home + Housewares Show w Chicago firma REDMOND zaprezentowała innowacyjną funkcjonalność w kategorii multicookerów – program MULTIKUCHARZ.

Stoisko REDMOND wspaniale wyróżniało się na tle innych uczestników targów i w pełnej mierze odzwierciedlało segment premium marki. Na stoisku REDMOND prezentowano nowości AGD: kompaktowy odkurzacz RV-S314, urządzenie do pieczenia chleba RBM-M1900 oraz sokowirówkę RJ-M900.

W sposób szczególny przedstawiono popularną kategorię sprzętu AGD w linii REDMOND – multicookery – topowe modele najwyższej klasy RMC-250 i RMC-M150 z funkcją MULTIKUCHARZ, a także modele popularne, jak multicooker RMC-M90 i multicooker-szybkowar RMC-M110. Szefowie kuchni przeprowadzali degustację i warsztaty Masterclass o przygotowywaniu potraw w multicookerach REDMOND, demonstrowali odwiedzającym zalety gotowania w multicookerach i odpowiadali na ich pytania.

International Home + Housewares Show – jedne z najważniejszych i najwyższej klasy targi towarów dla domu na świecie, w której tradycyjnie już udział wzięło ok. 2100 firm z 34 państw i ok. 20 000 osób prywatnych z ponad 100 krajów.

W ramach targów International Home + Housewares Show firma REDMOND zaprezentowała najnowsze rozwiązania technologiczne, omówiła z partnerami warianty dalszej współpracy, a także zapoznała kupujących z nowymi modelami sprzętu.

_______________

REDMOND – nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się marka z branży AGD. Biorąc udział w tworzeniu przodujących technologii i modnych tendencji, kształtując współczesny obraz życia, spółka oferuje jedne z lepszych osiągnięcia w zakresie opracowywania i produkcji sprzętu AGD. Celem firmy REDMOND jest oferowanie mieszkańcom wszystkich państw technikę, odpowiadającą poziomowi współczesnej konsumpcji w sferze elektroniki dla zagwarantowania nowoczesnego poziomu życia, zgodną z najnowszymi tendencjami i nurtami współczesnego designu, kultury użytkowania i zdrowego stylu życia.


Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!