Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ


Recenzja multicookera Redmond RMC-M4502 na stronie AGDManiak.plZ wielką przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, iż w serwisie AGDManiak.pl pojawiła się recenzja jednego z naszych urządzeń – multicookera Redmond M4502. To pierwszy produkt naszej firmy, który zagościł w tym serwisie. Zaletą naszego sprzętu okazał się dla testerów nowoczesny design, który sprawia, że urządzenie doskonale komponuje się każdej kuchni, a także wygodna rączka, dzięki której bez problemu możemy przenosić urządzenie.

Testerzy słusznie zauważyli, że urządzenie jest w stanie zastąpić niezbędny zestaw sprzętu kuchennego, co jest bezcenne, kiedy mamy nowe, jeszcze nieurządzone mieszkanie. Multicooker Redmond RMC-M4502 to sprzęt mający za zadanie ułatwić życie swoim posiadaczom i sprawić, że gotowanie staje się proste i nie wymaga stałej obecności w kuchni. Funkcjonalność i wszechstronność sprawia, że multicooker Redmond RMC-M4502 jest urządzeniem praktycznie dla każdego: ludzi młodych, samotnych, par, rodzin z dziećmi, ludzi lubiących podróże lub wypady za miasto. Pozytywnie oceniono także wykonanie urządzenia i jego wielofunkcyjność: gotowanie, pieczenie, smażenie i podgrzewanie, opóźnienie startu. Wyświetlacz multicookera, pomimo wersji angielskojęzycznej, za swoją czytelność i przejrzystość również oceniony został na plus.

Zawartość zestawu, a także możliwość zakupienia dodatkowych akcesoriów to kolejny doceniony przez testerów element: misa do gotowania na parze, koszyk do smażenia na głębokim oleju, szczypce do wyjmowania misy, plastikowa chochla, łyżka płaska. Urządzenie docenione zostało za możliwość przygotowania nie tylko dań, zawartych w znajdującej się w zestawie książce kucharskiej, ale także za możliwość adaptowania własnych niestandardowych przepisów do przygotowywania w multicookerze: Jajka nadziewane awokado i serem pleśniowym, hiszpańska tortilla z chorizo, kopytka z marchewką i orzechami - urządzenie sprosta wymaganiom nawet wykwintnych smakoszy, a także sprawi że serwowane potrawy będą nie tylko smaczne, ale, co najważniejsze, także zdrowe.

Z całością testu mogą zapoznać się Państwo na stronie:

Test multicookera Redmond RMC-M4502

Zapraszamy do lektury.


Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!