Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ


Nowe produkty już w sprzedaży!Pragniemy poinformować, że oferta multicookerów, dostępnych w naszym sklepie internetowym, wzbogaciła się o nowe modele: multicooker-szybkowar REDMOND RMC-PM4506 oraz multicooker REDMOND RMC-M4500 w kolorze czarnym.

Multicooker-szybkowar REDMOND RMC-PM4506 zaskoczy nawet najbardziej wymagających użytkowników: 6 optymalnie dobranych programów przygotowywania potraw umożliwia gotowanie zup, kasz, kompotów, duszenie, przyrządzanie posiłków na parze, smażenie, zapiekanie w folii, przygotowywanie wypieków. Dodatkowo multicooker-szybkowar REDMOND RMC-PM4506 wyposażony został w funkcję opóźnionego startu, funkcję podgrzewania automatycznego oraz funkcję odgrzewania gotowych dań. W zestawie z urządzeniem otrzymasz misę z powłoką zapobiegającą przypalaniu potraw oraz książkę "100 przepisów", dzięki której przygotowanie smacznych dań stanie się proste, jak nigdy dotąd.

Multicooker REDMOND RMC-M4500 z pokrywą w kolorze czarnym podobnie, jak i model z szarą pokrywą, wyposażony został w 10 programów automatycznych, dzięki którym możemy gotować, dusić, smażyć, wypiekać, przygotowywać dania na parze. Multicooker posiada również funkcję podgrzewania automatycznego, funkcję odgrzewania potraw, funkcję podtrzymywania temperatury, funkcję opóźnionego startu.

W zestawie z urządzeniem otrzymaszmisę ceramiczną o objętości 5 litrów, która nie tylko skutecznie zapobiega przypalaniu potraw i doskonale przewodzi ciepło, wspaniale nadając się do gotowania kasz na mleku, czy przygotowywania wypieków. Misa świetnie sprawdzi się także, jako naczynie do przyrządzania dań w piekarniku, czy też służące do przechowywania produktów. Znajdujące się w zestawie szczypce ułatwią wyjmowanie misy, zaś książka "100 przepisów" zainspiruje do przygotowywania rozmaitych dań.

Zapraszamy do zakupu!


Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!