Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ


Warsztaty kulinarne z REDMONDCo za dzień, świetni goście, świetne miejsce, świetna zabawa ze świetnymi multicookerami ;)

REDMOND po raz pierwszy zaprosił blogerów na warsztaty kulinarne. Gośćmi byli blogerzy związani z tematyką fitness i zdrowego odżywiania. Pośród gości znaleźli się ludzie z całej Polski: Szpilki Na Siłowni – niesamowicie wysportowane blogerki, Dietetycznie Siostro – pani doktor zdrowego odżywiania, Fit Lovers – fala pozytywnej energii w podwójnej sile, Keep Fit in Style – do końca poświecona byciu fit, Blondhair – pięknowłosa blond blogerka, oraz nasz support medialny Gosia z Edipresse oraz Dorota z Kukbuk.

To również zapowiedź kolejnych eventów, na których możecie spodziewać się prawdziwego #WOW! które będą częścią promocji naszych multifunkcyjnych i innowacyjnych urządzeń.

Warsztaty kulinarne z REDMOND

Podziękowania dla Darka z Międzynarodowego Instytutu Refleksologii za przeprowadzone warsztaty z tej niesamowitej dziedziny medycyny. Dziękujemy serdecznie także Food Lab Studio, za logistyczny support.

High five!
REDMOND


Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!