Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ


Multicookery REDMOND konsumenckim liderem jakości

Mutlicookery REDMOND zostały nagrodzone w konkursie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI, organizowanym przez Strefę Gospodarki z Dziennikiem Gazetą Prawną.

Nowoczesne wielofunkcyjne multicookery 151E, 280E, М150E oraz 250E marki REDMOND zwyciężyły w kategorii Debiut Roku. Nagroda została przyznana na podstawie wyników badań przeprowadzonych wśród konsumentów. Użytkownicy za główne zalety multicookerów uznali: szeroki zakres przygotowania różnorodnych potraw, nowoczesny design oraz wysoką jakość.

„Nagroda Konsumencki Lider Jakości dla wielofunkcyjnych multicookerów REDMOND jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ to sami użytkownicy docenili zalety produktów oferowanych przez naszą firmę. REDMOND koncentruje się na tym, aby dostarczać konsumentom urządzenia funkcjonalne, bezpieczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wpisujące się w najnowsze trendy we wzornictwie. Laur programu motywuje nas do dalszego doskonalenia oferty produktowej. W najbliższym czasie na polskim rynku zaprezentujemy inteligentne urządzenia z serii Smart Home, którymi można sterować z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartfona” – podsumował Jarosław Skultety, Prezes Zarządu firmy REDMOND.


Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!