News

Zenek Martyniuk zachwyca się smacznymi przysmakami. Ile za to dostał?

Autor Dagmara Zielińska
Dagmara Zielińska30.12.20238 min.
Zenek Martyniuk zachwyca się smacznymi przysmakami. Ile za to dostał?

Zenek Martyniuk zachwyca się smacznymi przysmakami i dostaje za to sporą sumę pieniędzy. Według doniesień portalu Pomponik, popularny piosenkarz disco polo w 2022 roku zarobił około 7 milionów złotych z tytułu występów na żywo i tantiem. Jednak to niejedyne źródło dochodów Martyniuka. Ogromna rozpoznawalność sprawiła, że stał się chętnie wybierany do kampanii reklamowych. I właśnie w reklamach mają kryć się największe pieniądze. Przykładem jest współpraca z siecią sklepów Shop & Save Market, specjalizującą się w sprzedaży wędlin. Zenek Martyniuk pochwalił ich kiełbaski, baleron i inne wyroby masarskie, inkasując za to aż 800 tysięcy złotych.

Reklamował kiełbaski za 800 tys. zł

Popularny piosenkarz disco polo Zenek Martyniuk znany jest z tego, że potrafi zarobić sporą sumę pieniędzy. Tym razem zrobił to, reklamując wyroby masarskie. Jak podaje portal Pomponik, w 2022 roku Martyniuk zgarnął około 7 milionów złotych z koncertów i tantiem. Jednak to niejedyne źródło jego dochodów.

Ogromna rozpoznawalność sprawia, że Martyniuk jest chętnie zapraszany do kampanii reklamowych. Największe pieniądze kryją się właśnie w reklamach. Tym razem Zenek zareklamował kiełbaski i inne wędliny, inkasując za to niemałą sumę.

Współpraca z siecią sklepów Shop & Save Market

Martyniuk nawiązał współpracę z amerykańską siecią sklepów Shop & Save Market, specjalizującą się w sprzedaży wyrobów masarskich. W zamian za polecenie ich produktów, takich jak kiełbaski, wędliny, kabanosy czy baleron, otrzymał wynagrodzenie w wysokości 800 tys. złotych.

Efektem było nagranie, w którym Martyniuk zachwala te smaczne przysmaki. To pokazuje, że rozpoznawalność i popularność wpływają na zarobki gwiazd i pozwalają im zgarniać ogromne sumy z reklam.

Mówił o wędlinach i parówkach

Oprócz kiełbas, Zenek Martyniuk chwalił w reklamach także inne wędliny oraz parówki. W końcu jako twarz kampanii promującej wyroby masarskie musiał zachęcić klientów do zakupu szerokiego asortymentu produktów.

Sieć sklepów Shop & Save Market, z którą współpracował, oferuje szeroki wybór wyrobów mięsnych. Oprócz standardowych parówek czy kiełbas śląskich, można tam kupić też kabanosy, baleron, salceson i wiele innych specjałów.

Szeroki asortyment wyrobów masarskich

Dlatego Martyniuk chwalił nie tylko pojedyncze produkty, ale całą gamę smacznych wyrobów. W swoich reklamowych wystąpieniach mówił ogólnie o kiełbasach, parówkach i wędlinach Shop & Save Market. Zachęcał Polonię mieszkającą w USA do odwiedzenia tych sklepów i skosztowania ich wyrobów.

Promowanie tak szerokiego asortymentu na pewno było opłacalne dla obu stron. Sklepy mogły liczyć na wzrost sprzedaży, a sam Martyniuk otrzymał sporą sumę za polecenie smacznych przysmaków rodakom za oceanem.

Czytaj więcej: Świąteczny test z pierniczkami: ile ich jest na obrazku? Teraz możesz spróbować!

Zachwalał smak baleronu i kabanosów

Zenek Martyniuk w reklamie zachwycał się nie tylko popularnymi parówkami czy kiełbasami, ale również bardziej wyszukanymi wyrobami. Wśród nich wymieniał baleron - wędzonkę z mięsa z głowy wieprzowej - oraz kabanosy, czyli popularne kiełbaski podsuszane.

Te wyroby masarskie to prawdziwe delicje, które na pewno przypadły do gustu piosenkarzowi. Nic więc dziwnego, że w swojej reklamie, oprócz standardowych kiełbas śląskich, wychwalał właśnie baleron i kabanosy. To dawało klientom sklepów Shop & Save Market obietnicę wyjątkowych smaków.

Promowanie polskich specjałów

Poprzez promowanie tych tradycyjnych wędlin, Martyniuk przypominał Polonii o smakach z ojczyzny. Baleron i kabanosy to przecież typowo polskie wyroby, znane z domowych stołów. Dzięki reklamie Zenka amerykańscy klienci Shop & Save Market mogli poczuć sentyment do kulinarnych specjałów z Polski.

Wychwalał produkty sklepu Shop & Save

Zenek Martyniuk zachwyca się smacznymi przysmakami. Ile za to dostał?

Najważniejszym celem reklamy z udziałem Zenka Martyniuka było oczywiście wychwalanie produktów sieci sklepów Shop & Save Market. To właśnie ten polonijny market był zleceniodawcą całej kampanii promocyjnej z gwiazdorem disco polo.

Dlatego w swoich wystąpieniach reklamowych Martyniuk chwalił przede wszystkim wyroby oferowane właśnie w tych sklepach. Zachęcał klientów, by udali się do Shop & Save Market i sami przekonali się o wyjątkowych walorach smakowych tamtejszych kiełbas, wędlin i innych specjałów.

Promocja marki Shop & Save

Dzięki angażowaniu znanej gwiazdy, jaką jest Zenek Martyniuk, sieć sklepów mogła liczyć na dotarcie do szerokiej grupy odbiorców. Sami klienci rozpoznając ulubionego piosenkarza chętniej zwrócą uwagę na reklamę i zapamiętają markę Shop & Save.

Taka promocja z pewnością przyniosła zamierzony efekt w postaci zwiększonej sprzedaży wyrobów i rozpoznawalności samej sieci sklepów. Dla Martyniuka był to zaś kolejny sposób na dorobienie się majątku.

Polecał wyroby masarskie Polonii

Największą zaletą Zenka Martyniuka jako twarzy kampanii reklamowej była jego ogromna popularność wśród rodaków. Dlatego to właśnie jemu sieć sklepów Shop & Save Market zleciła promowanie swoich wyrobów masarskich przeznaczonych na rynek polonijny w USA.

Martyniuk polecał kiełbaski, wędliny i inne specjały głównie Polakom mieszkającym za granicą. Jego rozpoznawalność wśród rodaków gwarantowała, że przekaz reklamowy dotrze do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Polonia amerykańska jest jedną z najliczniejszych na świecie, więc nic dziwnego, że dla wielu osób słowa Zenka Martyniuka były zachętą do skosztowania polskich specjałów.

Dzięki gwieździe disco polo sklepy mogły dotrzeć do Polaków tęskniących za smakami z kraju i zachęcić ich do zakupu tradycyjnych wyrobów w swojej sieci.

Przyjął fortunę za pochwałę jedzenia

Efektem reklamowej kampanii z udziałem Zenka Martyniuka była nie tylko promocja wyrobów Shop & Save Market. Sam piosenkarz również mógł liczyć na konkretne profity. Jak podaje portal Pomponik, gwiazdor disco polo otrzymał aż 800 tys. złotych za pochwałę kiełbas i innych przysmaków!

To pokazuje, jak intratne mogą być tego typu współprace dla celebrytów. Nic więc dziwnego, że wielu artystów i sportowców decyduje się na reklamowanie produktów w zamian za wysokie wynagrodzenie. W przypadku Martyniuka była to pokaźna suma za zachwalanie jedzenia przed kamerą.

Zenek Martyniuk ogółem w 2022 roku 8,5 mln zł
z tego z koncertów i tantiem 7,8 mln zł
z tytułu reklamy wyrobów Shop & Save Market 800 tys. zł

Jak widać, reklama kiełbasek i wędlin to dla Martyniuka kolejne źródło dochodu, oprócz organizowania koncertów i sprzedaży płyt. Nic dziwnego, że gwiazdor chętnie przyjmuje intratne propozycje promowania produktów. Tym razem udało mu się zarobić niemałą fortunę na zachwycie smacznymi przysmakami!

Podsumowanie

W moim artykule opisałem, jak Zenek Martyniuk zarabia ogromne pieniądze na reklamowaniu produktów. Według doniesień w 2022 roku zarobił 7,8 miliona złotych z koncertów i tantiem. Jednak to nie jedyne jego źródło dochodu. Martyniuk polecil wyroby masarskie sieci sklepów Shop & Save Market, za co otrzymał 800 tysięcy złotych.

Przedstawiłem szczegóły współpracy Martyniuka z amerykańską siecią sklepów, w której reklamował kiełbaski, wędliny i inne wyroby. Wymieniłem produkty, które polecał, takie jak baleron, kabanosy czy parówki. Pokazałem też, że jest twarzą kampanii, bo cieszy się popularnością wśród Polonii.

Podkreśliłem, że reklamy ze znanymi osobami przynoszą konkretne zyski. Dla sklepów to szansa na większą sprzedaż i rozpoznawalność marki. Natomiast celebryci inkasują ogromne sumy, jak w przypadku Martyniuka, który dostał majątek za polecenie jedzenia.

Mam nadzieję, że artykuł umawia czytelnikom wyobrażenie, jak zarabiają gwiazdy disco polo. Pokazuje też, że popularny Zenek Martyniuk potrafi dobrze zmonetyzować swoją sławę na promowaniu różnych produktów i usług.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Kamień do pizzy z łopatką: Przewodnik po pieczeniu pizzy w Multicookerze
  2. Schudniesz czy się zatrujesz? 10 kombinacji składników, których musisz unikać
  3. Przygotowanie suszonych grzybów: najlepsze metody kuchenne
  4. Potrawy z Grilla Elektrycznego - Przepisy i Pomysły
  5. Smaki Turcji: przepisy na autentyczne dania tureckie
Autor Dagmara Zielińska
Dagmara Zielińska

Cześć, kulinarni pasjonaci! Jestem Dagmara i serdecznie witam Was na blogu poświęconym sztuce gotowania i przepisom. Uwielbiam eksperymentować w kuchni i dzielić się moimi ulubionymi daniami, trikami kulinarymi i inspiracjami kulinarnymi. 

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły