Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ

11 Kwietnia 2014

Twój osobisty asystent w zdrowym odżywianiu - Multicooker Redmond


Jedną z podstaw zdrowego stylu życia jest właściwe odżywianie. Dla wielu ludzi jest to warunek sukcesu i sposób na dobre zdrowie. Ale jak gotować smaczne i zdrowe potrawy, by nie tracić cennego czasu i co w ogóle oznacza zdrowe odżywianie?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się być prosta, jednak połączenie zdrowego odżywiania z szybkim przygotowywaniem pożywnych posiłków, niepowodujących wzrostu wagi jest stosunkowo trudne i dla wielu po prostu nie do zrealizowania. Trudno jest także wyobrazić sobie smaczne i jednocześnie niskokaloryczne posiłki. W rezultacie jedni zupełni rezygnują ze spożycia soli, cukrów, tłuszczu, drudzy z kolei, próbując zaoszczędzić swój czas na gotowaniu, zajadają się fast foodami i półfabrykatami. Wiele osób, także te, które dopiero przymierzają się do prowadzenia zdrowego stylu życia, utożsamiają zdrowe jedzenie wyłącznie z parowarem. Nic bardziej mylnego. Są urządzenia stworzone specjalnie na miarę tych potrzeb, posiadające nie tylko funkcję gotowania na parze, ale szereg innych możliwości!

Pierwowzorem obecnie dostępnych multicookerów było, stworzone w Japonii, urządzenie do gotowania ryżu. Koncepcji stworzenia wielofunkcyjnego multicookera przyświecało przygotowywanie zdrowych i smacznych potraw. Multicookery firmy REDMOND to urządzenia niezwykle proste w obsłudze, niewymagające stałej obecności w kuchni i czuwania nad procesem gotowania. Wystarczy przygotować produkty, włożyć je do misy i wybrać interesujący nas program.

Ogrzewanie 3D

Multicookery firmy REDMOND tworzą idealne środowisko gotowania. Podczas zwykłego gotowania potrawy tracą zawarte w sobie bezcenne witaminy, zaś sole mineralne po prostu pozostają w wodzie. Modele multicookerów firmy REDMOND wyposażone są w ogrzewanie 3D, które zapewnia znacznie lepsze rezultaty, w przeciwieństwie do urządzeń nieposiadających danej funkcji. Trzy elementy grzewcze, znajdujące się w multicookerach firmy REDMOND, rozmieszczone są w taki sposób, aby zapewnić wszechstronne, głębokie i równomierne ogrzewanie produktu w misie. Ogrzewanie 3D pozwala dobrać optymalną temperaturę przygotowywania dania, a także zapewnia skrócenie czasu samego procesu gotowania. Potrawy, przygotowywane w multicookerach REDMOND, dzięki delikatnej obróbce termicznej, zachowują wszystkie witaminy, mikroelementy i składniki odżywcze. Ale potrawy przygotowywane w multicookerze nie tylko pozytywnie wpływają na nasze zdrowie. Smak posiłków przyrządzanych w urządzeniu znaczącą przewyższa smak dań, gotowanych tradycyjnie. Produkty gotują się równomiernie, zachowują naturalny aromat i zyskują idealną konsystencję. Osiąganie najlepszych rezultatów zapewnia wbudowany mikroprocesor, kontrolujący pracę urządzenia, zapobiegając przypaleniu się potrawy i wytwarzania czynników rakotwórczych.

Zdrowy styl życia z Multicookerem Redmond

Zdrowy styl życia? To proste!

Potrawy przygotowywane w multicookerach, cieszą się coraz większą popularnością gdyż prowadzenie zdrowego stylu życia, czy przygotowywanie potraw dietetycznych z multicookerem to prostu pestka – obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i nikomu nie przysporzy najmniejszego problemu. Funkcja podtrzymywania temperatury i Opóźniony start umożliwiają przygotowanie posiłku na dowolnie wybraną godzinę, bez konieczności podgrzewania dania. Przykładowo rano ustawiamy wybrany program, a po powrocie z pracy możemy cieszyć się lekką kolacją. Mamy chęć zjeść na śniadanie pożywną kaszę? Nic prostszego! Wystarczy wieczorem wlać do misy multicookera wodę lub mleko, wsypać kaszę, a rano obudzi nas aromatyczny zapach świeżo przygotowanej kaszy.

Mniej kalorii, więcej zdrowia

Kaloryczność potraw, przyrządzanych w multicookerze została obniżona, dzięki możliwości gotowania bez użycia oleju, czy tłuszczu lub ograniczenia ich ilości do niezbędnego minimum. W multicookerze mamy możliwość przygotowania różnorodnych posiłków, wychodzących naprzeciw zdrowemu odżywianiu: sałatki, dania na parze, dania duszone, zupy, kasze, jogurt.

Możliwości danego multicookera zależą od oferowanych przez urządzenie programów i funkcji. Multicookery firmy REDMOND oferują programy niezastąpione dla zdrowego odżywiania:

"Kasza na mleku" – gotowanie kaszy sposób tradycyjny równoznaczne jest ze stałą obecnością w kuchni i kontrolowaniem procesu gotowania, mieszaniem, aby kasza się nie przypaliła. Proces przygotowania kaszy (mannej, jaglanej, kukurydzianej, płatków owsianych) w multicookerze zajmuje dosłownie kilka minut – wlać mleko/wodę, wsypać kaszę i włączyć urządzenie. O resztę zatroszczy się multicooker, a nam wystarczy zaczekać, aż kasza będzie gotowa.

"Gotowanie na parze" – co może być korzystniejszego dla zdrowia od posiłków przygotowywanych na parze? Wystarczy wlać wodę do misy, umieścić naczynie do gotowania na pa-rze i włożyć do niego wybrany produkt (kotlety, ryby, warzywa, owoce morza, drób). Możliwości multicookera są niezastąpione. Jednocześnie przygotowując w multicookerze produkt na parze, np. rybę, w misie jednocześnie mogą gotować się np. ziemniaki. To znacznie skraca czas, niezbędny na przygotowanie pożywnego posiłku.

"Jogurt" – część modeli multicookerów firmy REDMOND umożliwia przygotowywanie domowego jogurtu, zdrowotne właściwości którego są po prostu bezcenne.

"Duszenie" – podstawa przyrządzania potraw dietetycznych. W programie bardzo łatwo i wygodnie przygotujemy mięso, w tym drób, a także ryby i warzywa.

Program "MULTI-COOK" umożliwia realizację praktycznie każdego pomysłu kulinarnego z możliwością ustawienia przez użytkownika czasu i temperatury. Program znacznie rozszerza możliwości urządzenia i zwiększa liczbę potraw, które można przygotowywać w multicookerze.

Zupa w multicookerze Redmond

Multicookery ułatwiają zorganizowanie prawidłowego odżywiania, a urozmaicenie menu to doskonały wstęp do zdrowego stylu życia. Posiadając multicooker nie musimy już przygotowywać posiłków wcześniej. Z multicookerem z łatwością przygotujemy każde danie, a potrawy zawsze będą świeże i na czas.

Multicookery firmy REDMOND staną się wiernym przyjacielem każdego, komu zależy na czasie i spożywaniu nie tylko zdrowych, ale i smacznych posiłków. Dania przygotowywane w urządzeniach są nie tylko niezastąpione dla osób, ceniących zdrowy styl życia, ale też są optymalnym sposobem żywienia dzieci młodszych i w wieku szkolnym.

Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!