Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ

23 Czerwca 2017

Inteligentny dom REDMOND SMART HOME


Dom pełen sprzętów zdalnie sterowanych to już nie wizja przyszłości, a teraźniejszość. Poznaj urządzenia REDMOND Smart Home.

Innowacyjne, zaawansowane technologicznie rozwiązania stają się powoli swego rodzaju normą, zajmując tym samym stałe miejsce w naszym codziennym życiu. Nie tylko ułatwiają one wykonywanie sporej ilości czynności, ale dodatkowo oszczędzają czas, a nierzadko również pieniądze. Naturalnie korzystanie z tego rodzaju rozwiązań jest również niezwykle wygodne. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników, tworzone są więc urządzenia, które - umieszczone w domu - tworzą tzw. inteligentny budynek. O jakich sprzętami mowa? Między innymi o urządzeniach Smart Home - inteligentny dom Redmond, wśród których znajdziemy między innymi czajnik SkyKettle, multicooker SkyCooker, wagę kuchenną SkyScales, ekspres do kawy SkyCoffee, a także wagę łazienkową SkyBalace.

Technologia Ready for Sky

Ile razy rezygnowałeś z wypicia ciepłej kawy czy herbaty, bo – zniechęcony czasem oczekiwania na zagotowanie wody – wybierałeś szybsze rozwiązanie pod postacią zimnego, nie zawsze zdrowego napoju? A może – nie mając czasu na samodzielne przygotowanie posiłku – zaspokajałeś głód zwykłą kanapką czy nawet słodyczami? Na szczęście istnieje rozwiązanie powyższych problemów, a jest nim aplikacja Ready for Sky. Aplikacja mobilna R4S została stworzona z myślą o urządzeniach z linii Smart Home. Umożliwia ona automatyczne sterowanie wszystkimi sprzętami wspomnianej serii w sposób wygodny i niezwykle prosty. Co więcej; aplikacja działa na odległość do 60 m co w praktyce oznacza, że możemy przygotowywać posiłek znajdując się w drodze do domu!

Automatyka domowa REDMOND Smart Home

Urządzenia Smart Home z kategorii Sky Kitchen


Czajnik REDMOND SkyKettle M170S-E

Czajnik REDMOND SkyKettle M170S-E – to pierwsze z urządzeń otwierające linię Smart Home. Sterowany za pomocą aplikacji czajnik nie tylko zostanie uruchomiony w wyznaczonym przez ciebie czasie, ale dodatkowo utrzyma on pożądaną temperaturę wody przez nawet 12 h!

Multicooker REDMOND SkyCooker M800S-E

Multicooker REDMOND SkyCooker M800S-E – Czy to możliwe, aby zastąpić niemalże wszystkie sprzęty AGD jednym, uniwersalnym urządzeniem, na dodatek sterowanym na odległość? Jak najbardziej! Taki właśnie jest multicooker SkyCooker, który z powodzeniem zastąpi kuchenkę, piekarnik, mikrofalówkę, frytkownicę i wiele innych sprzętów. Teraz twój obiad będzie gotowy dokładnie w momencie, w którym przekroczysz próg domu, ponieważ ty sam wyznaczasz godzinę startu multicookera.

Waga kuchenna REDMOND SkyScales 741S-E

Waga kuchenna REDMOND SkyScales 741S-E – jesteś na diecie? W takim razie kaloryczność poszczególnych dań z pewnością wywiera spory wpływ na codzienne menu. Dzięki wadze kuchennej SkyScales poznasz zarówno ciężar dań, jak i ilość kalorii zawartych w posiłkach. A wszystko to z dokładnością do 1 g!

Ekspres do kawy REDMOND SkyCoffee M1505S-E

Ekspres do kawy REDMOND SkyCoffee M1505S-E – chciałbyś, aby każdego dnia budził cię aromat świeżo zaparzonej kawy? Teraz to nie problem! Wystarczy kilka ruchów na ekranie telefonu i inteligentny ekspres do kawy SkyCoffee z wbudowanym młynkiem, rozpocznie swoją pracę dokładnie w momencie, w którym ty otworzysz zaspane jeszcze oczy.

Urządzenia Smart Home z kategorii Sky Fitness


Waga łazienkowa REDMOND SkyBalance 740S

Waga łazienkowa REDMOND SkyBalance 740S – dbasz o formę? W takim razie z całą pewnością kontrolujesz swoją wagę. Waga łazienkowa SkyBalance nie tylko umożliwia ci wykonanie dokładnego pomiaru ciężaru ciała, ale dodatkowo dokona analizy składu ciała. Nie musisz już chodzić do specjalisty w celu wykonywania wspomnianych pomiarów. Waga SkyBalance z powodzeniem określi masę mięśniową, kostną, tłuszczową, a nawet ilość zgromadzonej w organizmie wody.

Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!