Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ

1 Grudnia 2017

Idealny prezent dla niego


Obsługa grilla to domena mężczyzn. To oni rozpalają ogień, dbają, by nie zgasł, pilnują czasu grillowania, a w końcu z dumą podają na stół grillowane przysmaki. Dlatego idealnym prezentem gwiazdkowym dla mężczyzny będzie grill elektryczny, który pozwoli na przygotowywanie soczystych, zdrowych i smacznych potraw przez cały rok. Niewielki grill elektryczny REDMOND RBQ-0252-E zmieści się w każdej kuchni, bez trudu da się zrobić na nim pyszne szaszłyki. A wszystko to dzięki samoczynnie obracającym się szpadkom grilla. Grill ma wbudowaną funkcję automatycznego wyłączenia, gdyby się przypadkowo przewrócił. Bezpieczeństwo ponad wszystkim. Podaruj swojemu mężczyźnie grill i pozwól, by czasem zaskoczył cię wyjątkowym obiadem lub kolacją!

Mężczyźni są prości i kochają prostotę. Nie dla nich długie stanie przy garach, nie dla nich używanie kilku(nastu) urządzeń. Oni chcą szybko, prosto i oczywiście smacznie. I najlepiej, żeby się za dużo nie napracować. Niemożliwe? Ależ możliwe! Multicooker to idealny prezent dla mężczyzny, który musi coś czasem ugotować. To urządzenie, w którym szybko i bez wysiłku można przygotować smaczny posiłek, upiec chleb, udusić mięso, zrobić pyszną zupę, przygotować warzywa na parze… a to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Dołączona książka z przepisami pozwoli na niekończącą się przygodę kulinarną. Każdego mężczyznę na pewno ucieszy fakt, że multicooker REDMOND RMC-M4502E skraca czas gotowania, a przy tym pozwala zaoszczędzić nieco na energii elektrycznej.

Zwykły multicooker to za mało? Podaruj swojemu mężczyźnie multicooker, którym można sterować za pomocą smartfona. Pozwól mu czuć się panem sytuacji. Wystarczy, że przed wyjściem z pracy wyda odpowiednie dyspozycje, a multicooker od razu weźmie się do pracy. Dzięki temu twój mężczyzna strudzony po ciężkim dniu wróci do domu dokładnie w momencie, w którym ciepły obiad będzie gotowy do podania. 48 programów, gotowanie w opakowaniu próżniowym, możliwość wolnego gotowania w niskiej temperaturze, błyskawiczne odgrzewanie gotowych dań, funkcja zapobiegania przypaleniom, dołączona książka z przepisami, możliwość gotowania, pieczenia, duszenia. Multicooker REDMOND SkyCooker M800S-E bez problemu zastąpi wszystkie garnki i patelnie. Czyż nie tego pragną panowie?

Mężczyźni zostali stworzeni do wielkich rzeczy. Prozaiczne obowiązki są dla nich zniewagą. Zwykły czajnik? Nigdy w życiu! Prezent na święta dla mężczyzny musi być wyjątkowy. Czajnik elektryczny sterowany smartfonem to jest to! Tuż po tym, jak zadzwoni budziki, można wysłać do czajnika sygnał, by zagotował wodę, a wstać dopiero, gdy kolejny sygnał da znać o zakończeniu zadania. Poranna oszczędność czasu, to jest dokładnie to, o czym marzy każdy facet! Czajnik REDMOND SkyKettle M170S-E wykonany jest ze stali szlachetniej, dostępny w kolorze białym i czarnym. Sama wybierz ten, który będzie lepiej pasował do wystroju kuchni. Mężczyźni nie zwracają uwagi na kolory.

Masz w domu smakosza kawy i zastanawiasz się jaki prezent wybrać na święta? To proste! Podaruj mu perfekcyjny ekspres do kawy, którym będzie mógł sterować z poziomu smartfona. Ekspres do kawy REDMOND SkyCoffee M1505S-E niczym najlepszy barista sam zmieli ziarna kawowe (można zaprogramować czas mielenia) i przygotuje najlepszą kawę pod słońcem. Sygnał dźwiękowy poinformuje, gdy napój będzie gotowy. Co wcale nie oznacza, że trzeba natychmiast biec do kuchni. Wystarczy zaprogramować czas podgrzewania, by smaczna, aromatyczna i przede wszystkim ciepła kawa oczekiwała na wypicie. Elegancki czarny ekspres będzie ozdobą każdej kuchni lub domowego biura. Jest tak niewielki, że zmieści się nawet w sypialni. Czy jest coś lepszego niż kawa prosto do łóżka?

Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!