Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ

10 Kwietnia 2014

Jedno urządzenie - wiele zastosowań


Pośpiech, ciągły brak czasu, całe życie w biegu – oto dzisiejsza codzienność. Każdy z nas ma coraz więcej obowiązków i coraz mniej czasu. Praca, dom, rodzina, a jak znaleźć czas na hobby lub spotkania ze znajomymi? Naprzeciw tym problemom wychodzi firma REDMOND i jej rewolucyjny produkt multicooker.

Multicooker to nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenie gospodarstwa domowego. Jego główną zaletą jest wielofunkcyjność. Dziś w niemal każdej kuchni znajdziemy wiele pozornie niezbędnych sprzętów, takich jak kuchenka gazowa, piekarnik, garnki do gotowania tradycyjnego i na parze, kuchenka mikrofalowa, patelnie, frytkownica, wypiekacz do chleba i inne. Multicooker może zastąpić je wszystkie! Jedno niewielkie urządzenie ma tyle możliwości, co większość przyrządów w Twojej kuchni razem wziętych.

Multicookery firmy REDMOND posiadają automatyczne programy gotowania, które ułatwiają korzystanie z niego. Wystarczy wybrać program, ustawić czas gotowania i wcisnąć przycisk start, resztą zajmie się samo urządzenie. Dzięki wbudowanemu procesorowi temperatura i cykl gotowania zostaną automatycznie dobrane do wybranego programu, więc potrawy nie przypalą się, nie przegotują i będą przyrządzone w odpowiedni sposób.


Wśród wielu programów multicookera znajdziemy:

  • Program "PARA" służący do przygotowywania dań parze. Można dzięki niemu gotować dietetyczne potrawy z warzyw, mięsa i ryb jak również zdrowe posiłki dla dzieci.
  • Program "GOTOWANIE" dzięki któremu przygotujemy dodatki do obiadu, takie jak ryż, kasza, ziemniaki lub ugotujemy pilaw.
  • Program "SMAŻENIE" pozwalający smażyć różnego rodzaju mięsa, warzywa i owoce morza. Można dzięki niemu przygotować kotlety, steki, befsztyki a także frytki.
  • Program "DUSZENIE" służący do duszenia mięs, ryb i warzyw. Pozwala przygotować gulasz, leczo, a także galarety.
  • Program "ZUPA" dzięki któremu przygotujemy nie tylko wszelkiego rodzaju zupy (w tym zupy-kremy), ale również kompoty i inne napoje.
  • Program "KASZA" pozwala na przygotowywanie kaszy i ryżu na mleku.
  • Program "WYPIEKI" pozwalający na pieczenie nie tylko mięs, ale również ciast, biszkoptów, zapiekanek, pizzy i chlebów.
  • Program "JOGURT" dzięki któremu przygotujemy domowy jogurt, twaróg lub maślankę.

Poza tymi automatycznymi programami niektóre z multicookerów posiadają również program "MULTI-COOK", który pozawala samodzielnie wybrać rodzaj przyrządzanych produktów (warzywa, mięso, ryba), a także czas i temperaturę gotowania. Otwiera to całą gamę nowych możliwości i daje możliwość eksperymentowania podczas przyrządzania potraw. Dzięki programowi "MULTI-COOK" nie będziemy ograniczeni do gotowych przepisów i będziemy mogli przygotowywać niemal nieograniczoną ilość potraw. Poza tym program "MULTI-COOK" umożliwia pasteryzację i konserwowanie produktów oraz sterylizację naczyń.

Jak widać multicooker oferuje w kuchni ogromne możliwości. Należy tu zauważyć, że potrawy gotowane w multicookerze są tak samo smaczne jak te, przyrządzane przy użyciu tradycyjnych urządzeń gospodarstwa domowego. Ceną za wielofunkcyjność nie jest więc jakość gotowanych dań! Dzięki multicookerowi zaoszczędzimy czas, miejsce w kuchni i również pieniądze, gdyż korzystanie z tylko jednego urządzenia pozwoli zmniejszyć wysokość opłat za prąd i gaz.

Nasz czas multicooker zaoszczędzi nie tylko gotując za nas. Urządzenie posiada funkcję opóźnionego startu, która pozwala uruchomić dany program w danym czasie. Multicooker może rozpocząć gotowanie nawet kiedy nie ma nas w domu, dzięki czemu danie będzie gotowe gdy wrócimy z pracy lub dzieci wrócą ze szkoły. Po zakończeniu gotowania multicooker automatycznie przejdzie w stan podtrzymywania temperatury potraw, dzięki czemu gotowe danie nie wystygnie i nie będzie wymagało ponownego podgrzewania.

W jednym urządzeniu możemy przygotować najpierw zupę, później drugie danie, a w czasie jedzenia obiadu przyrządzić smaczny deser. Po wszystkim oszczędzimy czas również na czyszczeniu multicookera. Wewnętrzną misę możemy myć w zmywarce, a samo urządzenie jest podczas gotowania zamknięte, więc nie brudzi powierzchni wokół siebie. Poza umyciem misy można równie łatwo pozbyć się zapachów poprzednio gotowanych potraw poprzez umycie zdejmowanych zaworu odprowadzania pary i wewnętrznej pokrywy.

Multicooker jest łatwy w obsłudze, a dzięki dołączonej książce z przepisami mogą go używać nawet osoby nie potrafiące gotować. Szczególnie przydatny będzie dla osób ceniących swój czas. Bez względu na to, czy będzie to zapracowany biznesmen, potrzebujący czasu na naukę student czy opiekująca się dziećmi matka, dla której każda chwila wytchnienia jest na wagę złota, multicooker firmy REDMOND będzie idealnym wyborem. Pozwoli jednocześnie zaoszczędzić czas i cieszyć się smakiem pysznych potraw!

Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!