Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. OK, zamknij
800 800 191 — Infolinia sklepu czynna: 8:00-16:00 (połączenie bezpłatne) — Infolinia sklepu czynna: 8:00-16:00 (połączenie bezpłatne)

Artykuły

 • 18 Lutego 2015 Quiche lorraine: ciasto estetów i bohaterów. Jak przygotować quiche lorraine w multicookerze REDMOND.

  Danie to, wywodzące się z kuchni francuskiej, jest uwielbiane zarówno przez małych, jak i dużych smakoszy, nim częstowani są goście, a sposobów na jego przygotowanie jest dosłownie tysiące, a każda kawiarnia podaje swój firmowy quiche (znany także jako quiche lorraine)!

  Czytaj dalej
 • 6 Czerwca 2014 10 brazylijskich potraw na Mundial

  Już wkrótce, 12 czerwca w Brazylii rozpoczną się XX Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Mundial to prawdziwa uczta dla każdego fana piłki nożnej. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa przepisy kuchni brazylijskiej, zaadaptowane specjalnie do przygotowania w naszych multicookerach M4500 i M4502.

  Czytaj dalej
 • 30 Kwietnia 2014 Szybkowar vs. Parowar vs. Kombiwar vs. Multicooker

  Producenci sprzętu AGD oferują ogromny wybór wszelakiego sprzętu, mającego za zadanie uproszczenie i skrócenie czasu procesu gotowania. Zakup wielu urządzeń to jednak nie tylko koszt, ale i wiele niepotrzebnie zajętej przestrzeni. Co wybrać? Na zakup którego z urządzeń zdecydować się?

  Czytaj dalej
 • 11 Kwietnia 2014 Twój osobisty asystent w zdrowym odżywianiu - Multicooker Redmond

  Jedną z podstaw zdrowego stylu życia jest właściwe odżywianie. Dla wielu ludzi jest to warunek sukcesu i sposób na dobre zdrowie. Ale jak gotować smaczne i zdrowe potrawy, by nie tracić cennego czasu i co w ogóle oznacza zdrowe odżywianie?

  Czytaj dalej
 • 10 Kwietnia 2014 Jedno urządzenie - wiele zastosowań

  Pośpiech, ciągły brak czasu, całe życie w biegu – oto dzisiejsza codzienność. Każdy z nas ma coraz więcej obowiązków i coraz mniej czasu. Praca, dom, rodzina, a jak znaleźć czas na hobby lub spotkania ze znajomymi? Naprzeciw tym problemom wychodzi firma REDMOND i jej rewolucyjny produkt multicooker.

  Czytaj dalej


Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!