Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. OK, zamknij
800 800 191 — Infolinia sklepu czynna: 8:00-16:00 (połączenie bezpłatne) — Infolinia sklepu czynna: 8:00-16:00 (połączenie bezpłatne)


WypiekiSernik z pomarańczami i truskawkami

Czas przygotowywania: 45 + 15 minut

Wybierz swoje urządzenie:

Więcej informacji o multicookerze

Udostępnij przepis:

Składniki

Twaróg (9%) 500 g
Cukier 50 g
Jajko 250 g (5 szt.)
Truskawki (świeże) 50 g
Pomarańcze 120 g
Mąka 40 g
Sól 6 g
Masło śmietankowe 10 g

Sposób przygotowywania

1

Białka oddzielić od żółtek. Do białek dodać sól i ubić mikserem na sztywną pianę. Pomarańcze obrać ze skóry i razem z truskawkami pokroić w cienkie kawałeczki o grubości 0,3 cm.

2

Twaróg, żółtka, mąką i cukier wymieszać mikserem na jednolitą masę. Do masy twarogowej dodać ubite białka i dokładnie wymieszać łopatką. Misę multicookera wysmarować masłem śmietankowym.

3

Na dno misy wyłożyć połowę masy twarogowej. Z wierzchu wyłożyć warstwę kawałeczków pomarańczy i truskawek. Następnie z wierzchu wyłożyć pozostałą masę twarogową i wyrównać.

4

Zamknąć pokrywę. Przyciskiem „Menu” ustawić program „BAKE”. Przyciskami „Hour” i „Min” ustawić czas na 45 minut Wcisnąć i przytrzymać przez kilka sekund przycisk „Start”, piec do zakończenia pracy programu.

5

Po zakończeniu pieczenia pozostawić ciasto w multicookerze w trybie Odgrzewania („Reheat”) na 15 minut.

!

Porada: pomarańcze i truskawki można zastąpić dowolnymi owocami według indywidualnych upodobań i gustów smakowych.

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!