Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ

Co to jest multicooker?

Multicooker to uniwersalne rozwiązanie, które jest w stanie zastąpić całe wyposażenie kuchni i sprawia, że zbędne stają się kuchenka, piekarnik, patelnie, frytownica, parowar. Możliwości multicookerów firmy REDMOND są praktycznie niezliczone. Urządzenie umożliwia przygotowywanie posiłków bez najmniejszego wysiłku. Wybór przepisów jest nieograniczony, zaś pracę urządzenia kontroluje wbudowany mikroprocesor, gwarantujący osiągnięcie najlepszych rezultatów. Z multicookerem ugotujemy zupę, kaszę, kompot, usmażymy rybę, mięso, drób, przygotujemy potrawy wegetariańskie, dania z owoców morza, desery oraz wypieki.

Możliwości multicookera

GOTOWANIE NA PARZE

Umożliwia przygotowywanie na parze potraw z warzyw, ryb i mięs. Niezastąpiony do przygotowywania posiłków dietetycznych.

DUSZENIE

Umożliwia duszenie mięs, ryb, warzyw, gotowanie galaret.

PIECZENIE

Umożliwia pieczenie biszkoptów, keksów, omletów, zapiekanek twarogowych i warzywnych.

GOTOWANIE

Przeznaczony do gotowania warzyw i roślin strączkowych.

SMAŻENIE

Umożliwia przygotowywanie rozmaitych potraw mięsnych, rybnych i drobiowych, a także smażenie warzyw, grzybów, ziemniaków.

JOGURT

Umożliwia przygotowywanie domowego jogurtu.

Zdrowe gotowanie

Zbyt tłuste, smażone potrawy, fast foody zdecydowanie nie wpływają pozytywnie na nasze zdrowie. Jeżeli zdrowie nasze i naszych bliskich nie jest nam obojętne, multicooker jest idealnym wyborem. Misy multicookerów, z powłokami zapobiegającymi przypalaniu potraw, umożliwiają przygotowywanie smacznych potraw praktycznie bez użycia oleju, dzięki czemu dania zachowają naturalny smak, będą pełnowartościowe i zdrowe. Misy multicookerów firmy REDMOND wykonane są z wysokiej jakości stopów, dzięki czemu są całkowicie nieszkodliwe i nie wpływają negatywnie na nasze zdrowie. Dania przyrządzane w multicookerze zachowują wszystkie witaminy, mikroelementy i właściwości odżywcze, zaś samo gotowanie jest proste, szybkie, przyjemne i zabiera minimum czasu.


Technologie zastosowane w naszych urządzeniach

Multicooker to uniwersalne rozwiązanie, które jest w stanie zastąpić całe wyposażenie kuchni i sprawia, że zbędne stają się kuchenka, piekarnik, patelnie, frytownica, parowar. Możliwości multicookerów firmy REDMOND są praktycznie niezliczone. Urządzenie umożliwia przygotowywanie posiłków bez najmniejszego wysiłku. Wybór przepisów jest nieograniczony, zaś pracę urządzenia kontroluje wbudowany mikroprocesor, gwarantujący osiągnięcie najlepszych rezultatów. Z multicookerem ugotujemy zupę, kaszę, kompot, usmażymy rybę, mięso, drób, przygotujemy potrawy wegetariańskie, dania z owoców morza, desery, wypieki.

Funkcje multicookera

Wygoda, łatwość i bezpieczeństwo użytkowania

Obsługa multicookerów firmy REDMOND jest niezwykle łatwa i nikomu nie przysporzy najmniejszego problemu. Wystarczy przygotować produkty, włożyć je do misy i wybrać interesujący nas program. Ryzyko przywarcia produktu do misy lub przypalenia potrawy równe jest zeru, dlatego nie musimy czuwać nad procesem gotowania – multicooker sam zadba o najlepsze rezultaty. Dodatkowo kontrola temperatury i ciśnienia wewnątrz urządzenia, a także zabezpieczenie przed włączeniem multicookera bez misy, gwarantuje bezpieczną eksploatację. Czyszczenie urządzenia sprowadza się do wyjęcia misy z obudowy, umycia jej miękką gąbką i wytarcia do sucha.

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!