Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ


REDMOND zaprezentuje się na targach IFA 2017 w Berlinie

Odbywająca się od ponad 90 lat impreza co roku bezkonkurencyjnie okazują się wielkim sukcesem. Unikalna kombinacja i sposób prezentacji poszczególnych firm podkreśla wyjątkowość wydarzenia. Jest to szczególne miejsce spotkań wiodących producentów i detalistów oraz ekspertów z branży AGD. Obecność 240 000 uczestników i blisko 6 000 przedstawicieli mediów sprawia, że jest to wydarzenie, obok którego nie można przejść obojętnie.

Tradycyjnie każdego roku targi wyznaczają nowe trendy w dziedzinie sprzętu gospodarstwa domowego i elektroniki. W tym roku firma REDMOND zaprezentuje swoją innowację w postaci unikalnego zdalnie sterowanego multicookera CBD100S z opatentowaną przez markę technologią Double Chef. Multicooker został wyposażony w dwie misy z osobnymi elementami grzejnymi. Urządzenie umożliwia gotowanie dwóch różnych potraw jednocześnie, używając dowolnych programów. Poza multicookerem CBD100S w skład linii REDMOND Smart Home wchodzą: multicookery, żelazka, czajniki, ekspresy do kawy i grzejniki.

REDMOND zaprasza gości do odwiedzenia stoiska w Pawilonie AGD podczas targów IFA 2017 od 1 do 6 września. Czekamy na Was w hali 8.1, stoisko 214. Odwiedzający nasze stoisko REDMOND będą mieli okazję zobaczyć najnowsze urządzenia marki, a także wziąć udział w warsztatach kulinarnych i degustacjach.


Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!