Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ


Redmond zaprezentował inteligentne urządzenia na targach IFA 2017

Od 1 do 6 września REDMOND brał udział w targach elektroniki i AGD IFA 2017. Marka prezentowała inteligentne urządzenia sterowane na odległość: multicookery, multikuchnie, czajniki elektryczne i wiele innych sprzętów. Oprócz tego, odwiedzający stanowisko mogli wziąć udział w degustacji potraw, przygotowanych w multicookerach REDMOND.

IFA to coroczne międzynarodowe targi, odbywające się w Berlinie od 1924 roku. Wydarzenie odzwierciedla trendy i tendencje w dziecinie elektroniki i AGD. Co roku na tragach wystawia się kilka tysięcy marek a liczba odwiedzających przekracza sto tysięcy.

Jednym z głównych kierunków targów IFA w ostatnich latach stały się technologie inteligentnego domu. Dlatego główne miejsce na ekspozycji REDMOND zajmowały inteligentne urządzenia kuchenne, którymi można sterować z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartfona. Każdy użytkownik może dostosować urządzenie do swoich potrzeb i planu dnia, wprowadzając indywidualne ustawienia w aplikację do sterowania inteligentnymi urządzeniami Ready for Sky.

Swoją premierę na zagranicznych targach miał inteligentny multicooker SkyCooker CBD100S. W tym modelu poza możliwością sterowania na odległość, zastosowano również opatentowaną przez REDMOND technologię Double Chef. Multicooker CBD100S został wyposażony w 2 misy, podgrzewane przez osobne elementy grzejne. Taka konstrukcja nie ma swojego odpowiednika wśród sprzętów innych marek i pozawala gotować 2 dania jednocześnie, korzystając z różnych programów automatycznych.

REDMOND prezentował również inne nowości AGD takie jak multikuchnia SkyKitchen RMK-CB391S, która dzięki technologii MasterFry® pozwala podnosić element grzejny i stosować z urządzeniem, patelnie , garnki czy czajniki, a także podświetlany czajnik SkyKettle G200S, który podgrzewa wodę do dowolnej temperatury, zmienia kolor podświetlenia i pełni funkcję zabawki edukacyjnej dla dzieci.

Na targach prezentowano również urządzenia, które są już dostępne w sprzedaży w Europie. Odwiedzający stoisko mogli spróbować dań przygotowanych w inteligentnych urządzeniach a także samodzielnie sprawdzić możliwości urządzeń. Dodatkowo otrzymali kupony, uprawniające do zakupu inteligentnego multicookera ze zniżką.


Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!