Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ


Zmiany w aplikacji Ready for Sky na Android i iOS!

REDMOND zaktualizował aplikację Ready for Sky* do sterowania inteligentnymi urządzeniami AGD za pomocą urządzeń mobilnych (wersja iOS 2.21 i Android 1.0.111). Zgodnie z zapowiedzią producenta, wraz z aktualizacją urządzenia smart zyskały nowe opcje.

KODY BEZPIECZEŃSTWA PRZY WEJŚCIU DO APLIKACJI
W aplikacja na iOS dodano nową ochronę – kontroler kodów PIN. Użytkownik może wejść do swojego profilu w aplikacji Ready for Sky tylko po wprowadzeniu 4-znakowego kodu PIN lub po zeskanowaniu odcisku palca, jeśli urządzenie mobilne posiada technologię Touch ID.

POWIADOMIENIE O ZMIANIE FILTRA W INTELIGENTNYM NAWILŻACZU
W każdym nawilżaczu należy od czasu do czasu wymieniać filtr. Zabrudzony filtr może sprzyjać namnażaniu się w pomieszczeniu niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów. Aby tego uniknąć, w aplikacji Ready for Sky (na iOs) pojawiło się powiadomienie online, które przypomni użytkownikom SkyDew 3310S o konieczności wymiany filtra w nawilżaczu. Zwiększy to efektywność pracy urządzenia oraz pomoże zapewnić zdrowy mikroklimat w pomieszczeniu.

PRECYZYJNE GOTOWANIE W INTELIGENTNYCH MULTICOOKERACH
Jeszcze jedna niespodzianka dla użytkowników multicookerów z serii REDMOND Smart Home – doprecyzowanie programu MULTICOOK i funkcji MASTERCHIEF LITE. Stopień regulacji temperatury gotowania za pomocą aplikacji na urządzeniach z systemem iOS zmienił się z 5 do 1°C, co pozwala na jeszcze dokładniejsze ustawienie temperatury gotowania. Jest to szczególnie przydatne podczas gotowania dań z własnych przepisów oraz dań gotowanych próżniowo metodą Sous Vide.

RESPONSYWNOŚĆ APLIKACJI
Aplikacja Ready for Sky dla systemu Android również jest regularnie aktualizowana. Tym razem pojawiły się w niej ikony wektorowe oraz obrazy, które łatwo dostosowują się do różnych rozdzielczości i rozmiarów ekranów smartfonów. Jakość obrazu pozostaje niezmieniona.

TWOJE ZDANIE JEST DLA NAS WAŻNE
Przypominamy, że w obu wersjach aplikacji Ready for Sky na Android i iOS zawarto możliwość kontaktu z osobami, odpowiadającymi za aplikację. Możesz zadać pytanie, dotyczące pracy urządzenia lub zostawić swoje uwagi, które uwzględnimy przy kolejnych aktualizacjach.

Ready for Sky – step into the future!

*Aktualizacja aplikacji Ready for Sky nie odbywa się automatycznie. Użytkownik otrzymuje powiadomienie o nowej wersji, po którym może samodzielnie zaktualizować aplikację na swoim smartfonie lub tablecie poprzez App Store i Google Play. Przy aktualizacji wprowadzone wcześniej ustawienia (np. harmonogramy pracy urządzeń) mogą zostać utracone, dlatego należy je sprawdzić i jeśli zajdzie taka potrzeba, wprowadzić ponownie.


Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!