Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ


Nowość od REDMOND: inteligentna waga kuchenna SkyScales 741S-E

REDMOND przedstawia nowość z serii Smart Home: wagę kuchenną REDMOND SkyScales 741S-E - niezastąpione urządzenie dla osób dbających o zbilansowaną dietę i smukłą sylwetkę.

SkyScales 741S-E to nie tylko waga kuchenna z dokładnością pomiaru do 1 g, funkcją tarowania, wyborem jednostek (gramy, funty i uncje), lecz także Twój personalny dietetyk. Wystarczy umieścić produkt na wadze, wybrać go z listy w aplikacji mobilnej Ready for Sky*, a na wyświetlaczu smartfona pojawią się dane o jego wartości odżywczej i zawartości kalorii.

Aplikacja sumuje poszczególne składniki przygotowywanego dania i podaje jego łączną wartość kaloryczną oraz zawartość białka, węglowodanów i tłuszczów.

Inteligentna waga kuchenna REDMOND SkyScales 741S-E to idealne rozwiązanie dla osób, które dbają o właściwe odżywianie lub są na diecie. Urządzenie jest również nieocenionym pomocnikiem sportowców, dla których szczególne znaczenie ma ilość spożywanych składników odżywczych. Jest również przydatne dla mam, dbających o zdrowie swoich dzieci, a także dla osób, które ze względów zdrowotnych przestrzegają określonych zasad żywieniowych.

REDMOND SkyScales 741S-E posiada wbudowany minutnik, dzięki któremu łatwo określić długość przygotowania poszczególnych potraw. Waga jest urządzeniem energooszczędnym –wyłącza się automatycznie 5 minut po zakończeniu ważenia. Waga SkyScales 741S-E wpasuje się do każdej nowoczesnej kuchni – czarna połyskująca obudowa z hartowanego szkła oraz dotykowy duży wyświetlacz sprawiają, że urządzenie jest nie tylko stylowym gadżetem, ale również wygodnym w użyciu praktycznym sprzętem kuchennym.

* Android – 4.3 Jelly Bean lub nowsza wersja, iOS – 7.0 lub nowsza wersja.


Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!