Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ


Najnowsze urządzenia REDMOND na targach w Chinach

Najnowsze urządzenia REDMOND na targach w Chinach

W dniach 20-22 kwietnia firma REDMOND uczestniczyła w jednych z największych targów sprzętu gospodarstwa domowego IFA 2016, które po raz pierwszy odbyły się w Chinach. Podczas wystawy wiodący producenci ADG zaprezentowali swoje najnowsze osiągnięcia w Shenzhen Convention and Exhibition Center w Shenzhen.

REDMOND zaprezentował serię inteligentnych urządzeń Redmond Smart Home, sterowanych ze smartfona oraz innowacyjne multikuchnie z opatentowana technologią MasterFry®, umożliwiającą podnoszenie elementu grzejnego i przygotowanie posiłków w naczyniach żaroodpornych.

Szczególne zainteresowanie wzbudziło jedno z najnowszych osiągnięć marki – multikuchnia SkyKitchen FM390S. Nowoczesne urządzenie łączy w sobie dwie technologie: MasterFry® i sterowanie na odległość Ready for Sky.

Na stoisku REDMOND można było zobaczyć ekspresy do kawy, czajniki, multicookery, wagi i żelazka z możliwością sterowania ze smartfona, a także serię inteligentnych urządzeń, zapewniających bezpieczeństwo w domu: czujniki ruchu, włączniki, czujniki dymu, czujniki magnetyczne, lokalizatory i kontakty.

Zaprezentowane urządzenia spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających, partnerów handlowych oraz przedstawicieli mediów.


Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!