Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ


Multidegustacja od REDMONDOd lutego do kwietnia 2015 r. w sieciach sklepów z branży RTV/AGD na terytorium Polski miała miejsce akcja degustacji potraw, przyrządzanych w multicookerach REDMOND.

Najsmaczniejsze potrawy, przygotowane w naszych multicookerach, można było spróbować dosłownie nie odchodząc od kasy: specjalnie wyszkoleni promotorzy demonstrowali klientom możliwości popularnych modeli REDMOND w większych sklepach w kraju.

Na degustacje szefowie-kuchni REDMOND opracowali rozszerzone menu, idealnie obrazujące możliwości multicookerów REDMOND. Goście mogli spróbować rozmaitych dań, wypieków, przekąsek i deserów. W sieciach sklepów MediaMarkt, AB Group i ZUHIP klienci mogli skosztować mięsnego oraz wegetariańskiego pilawu, warzyw na parze, chrupiącego popcornu, aromatycznych biszkoptów i keksów czekoladowych, przygotowanych w multicookerach REDMOND M90E i M4502E.

Jednak to nie koniec! Akcje degustacji potraw, przygotowywanych w multicookerach będą kontynuowane i każdy, kto jeszcze nie miał możliwości owych potraw posmakować i samodzielnie ocenić możliwości naszego sprzętu, na pewno jeszcze będzie mieć taką okazję. Informacji o planowanych degustacjach szukajcie na fanpage na Facebooku Multicooker REDMOND.


Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!