Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ


REDMOND w telewizji internetowej Player.plPragniemy poinformować, że przed premierą nowej ramówki w telewizji TVN od dnia 31 sierpnia 2014 roku, w telewizji internetowej Player.pl, prowadzonej przez TVN S.A., prezentowany jest spot reklamowy multicookerów REDMOND. Spot to nawiązanie do Programu Kulinarnego - Kuchnia REDMOND i jest podkreśleniem najważniejszych cech urządzeń, takich jak zachowywanie wartości odżywczych w produktach, prosta i intuicyjna obsługa, możliwość przygotowywania posiłków bez konieczności stałego nadzorowania procesu gotowania.

Poza witryną Player.pl spot reklamowy obejrzą Państwo również za pomocą aplikacji Player.pl na telewizorach Samsung, Sony lub LG z funkcją SMART TV oraz m.in. na telefonach z systemem iOS, Android i Windows Phone.

_______________

REDMOND – nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się marka z branży AGD. Biorąc udział w tworzeniu przodujących technologii i modnych tendencji, kształtując współczesny obraz życia, spółka oferuje jedne z lepszych osiągnięcia w zakresie opracowywania i produkcji sprzętu AGD. Celem firmy REDMOND jest oferowanie mieszkańcom wszystkich państw technikę, odpowiadającą poziomowi współczesnej konsumpcji w sferze elektroniki dla zagwarantowania nowoczesnego poziomu życia, zgodną z najnowszymi tendencjami i nurtami współczesnego designu, kultury użytkowania i zdrowego stylu życia.


Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!