Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ


REDMOND zawitał do Polski!Cenisz sobie czas i wygodę? Troszczysz się o zdrowie swoje i swoich bliskich?

Międzynarodowa firma REDMOND, specjalizująca się w produkcji i dostawie urządzeń gospodarstwa domowego, otwiera swoje podboje w Polsce!

Urządzeń typu multicooker jest na rynku wiele, zaś producenci wciąż prześcigają się w funkcjonalnościach swoich urządzeń. Produkty marki REDMOND zasługują jednak na szczególną uwagę, łącząc wysoką jakość wykonania z funkcjonalnością, bezpieczeństwem i łatwością użytkowania. Multicookery REDMOND są stworzone na miarę twoich potrzeb, łącząc kilka urządzeń w jednym, zastępując piekarnik, parowar, frytownicę, jogurtownicę. Urządzenia te są niezastąpione zarówno do smażenia, jak i pieczenia potraw, umożliwiają także gotowanie na parze. Zautomatyzowane działanie urządzenia i bogaty wybór programów sprawia, że przygotowanie posiłków jest niezwykle proste – wystarczy umieścić produkty w misie, wybrać interesujący nas program i nacisnąć przycisk.

Z multicookerami REDMOND łatwo, szybko i wygodnie upieczesz rybę, mięso, ugotujesz zupę, przygotujesz dania z makaronu, ryżu, owoców morza, jogurt, desery, wypieki, kompot. Jednocześnie potrawy zachowają wszystkie właściwości odżywcze, cenne witaminy i mikroelementy. Funkcje, takie jak system podtrzymywania temperatury gotowej potrawy nawet do 24 godzin, czy możliwość podgrzania posiłku, czyni urządzenie niezwykle funkcjonalnym i gotowym sprostać wymaganiom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów. Dodatkowo, wyszukany i bardzo stylowy wygląd multicookerów firmy REDMOND nada wnętrzu każdej kuchni wyjątkowego i eleganckiego charakteru.

Multicookery REDMOND…
i gotowanie staje się przyjemnością.


Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!