Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ


Firma REDMOND wzięła udział w międzynarodowych targach Abu Dhabi Electronics Shopper ShowFirma Redmond wzięła udział w międzynarodowych targach Abu Dhabi Electronics Shopper Show, które odbyły się w dniach 26 luty-1 marca w Abu-Dhabi – politycznym, handlowym i kulturowym centrum Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Targi odbywają się raz do roku i są odwiedzane przez niemal 70 000 ludzi.

Stoisko REDMOND wspaniale wyróżniało się na tle innych uczestników i w pełnej mierze odzwierciedlało segment premium marki, przyciągając uwagę odwiedzających ultranowoczesnym designem. Na stoisku prezentowane były nowości z branży AGD spółki REDMOND, w głównej mierze, maszynka do mielenia mięsa RMG-1205-8 ze ślimakową wyciskarką do soków i dużym wyborem funkcji oraz niezwykle funkcjonalny robot kuchenny RFP-М3905 z solidną metalową obudową i niskim poziomem hałasu. Prezentowane były również modele multicookerów najwyższej klasy RMC-M150 i RMC-250 z funkcją MULTI-COOK oraz model RMC-IH300 z nagrzewaniem indukcyjnym.

Na targach dokonywano bezpośredniej sprzedaży produktów, odbywały się konsultacje i ankietowanie odwiedzających. Szef kuchni REDMOND przeprowadzał degustację i warsztaty Masterclass o przygotowywaniu potraw w multicookerach. W czasie targów zorganizowano również imprezy integracyjne w ramach programu lojalnościowego spółki.

Targi Abu Dhabi Electronics Shopper Show stały się kolejnym etapem poznawania przez firmę REDMOND rynku krajów arabskich. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich multicookery REDMOND będą sprzedawane w sieciach Sharaf DG, Plug in oraz E-city. Spółka REDMOND opracowała książkę z przepisami kulinarnymi kuchni arabskiej, która znajdzie się w zestawie każdego multicookera.


Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!