Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ


AB Innovation Days III: REDMOND zapowiada serię Smart Home

REDMOND zaprezentował inteligentne urządzenia z najnowszej serii REDMOND Smart Home: multicooker M92S-E, czajnik М170S-E, gniazdko RSP-202S-E, żelazko RI-C250S-E, wagę podłogową RS-740S-E, grzejnik elektryczny RFH-C4519S-E, RCM-M1505S-E oraz wagę kuchenną 741S-E.

Urządzenia z najnowszej serii posiadają technologię sterowania na odległość Ready for Sky. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się użytkownik, może on korzystać z wielu funkcji urządzeń*. Wystarczy posiadać smartfon z bezpłatną aplikacją R4S.

Seria Smart Home to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych konsumentów: urządzenia są funkcjonalne, optymalizują opłaty za zużycie energii elektrycznej i ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków. Zaledwie jednym dotknięciem wyświetlacza na smartfonie użytkownik wykona wiele czynności: nie wstając z łóżka, zaparzy poranną kawę; przygotuje obiad, gdy jest jeszcze w pracy lub na spacerze z dzieckiem; ogrzeje mieszkanie przed powrotem do domu; upewni się, że nie zostawił w domu włączonego żelazka.

Pierwsze urządzenie z serii REDMOND Smart Homeinteligentna waga kuchenna SkyScales741S-E pojawi się w sprzedaży w lipcu.

*Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację mobilną R4S Gateway na smartfon/tablet z oprogramowaniem Android lub iOS.


Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!