Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ


Smartredmond.com: inteligentny dom REDMOND na nowej stronie internetowej

Od 2014 roku REDMOND pracuje nad stworzeniem serii inteligentnych urządzeń Smart Home, ułatwiających wykonywanie codziennych obowiązków oraz optymalizowanie opłat za zużycie energii elektrycznej. Nowoczesna seria Smart Home wkrótce będzie dostępna na polskim rynku.

Inteligentne urządzenia są sterowane za pomocą bezpłatnej aplikacji Ready for Sky. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się użytkownik, będzie on korzystać z urządzeń, a w wybranych modelach również blokować możliwość ręcznego włączenia, co jest bardzo przydatne, gdy użytkownik posiada małe dzieci.

Z myślą o wygodzie konsumentów została uruchomiona strona internetowa smartredmond.com, na której będzie można nie tylko sprawdzić, jak działają urządzenia z serii Smart Home oraz aplikacja mobilna, ale także zakupić wybrane modele.

Linię produktów Smart Home, stworzoną dla nowoczesnych użytkowników, charakteryzuje wysoka jakość oraz funkcjonalność.

W krótkim czasie od wejścia na rynek seria została wyróżniona prestiżowymi nagrodami: IFA 2016 w Chinach, International Home & Housewares Show w Chicago, Mobile World Congress w Barcelonie, Consumer Electronics & Photo Expo w Moskwie. Na początku 2016 roku marka REDMOND zdobyła laur prestiżowego polskiego programu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI!

Zostań ekspertem i przetestuj inteligentne urządzenia REDMOND na stronie smartredmond.com.

*Za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej R4S Gateway na smartfonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android oraz iOS.


Czytaj także:

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!