Informujemy, że strona www.multicooker.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies.
Strona jest dostępna tylko dla osób w wieku 16 lat.

OK, ZAMKNIJ

TECHNOLOGIA
SUKCESU

REDMOND – INNOWATORSKA MARKA BRANŻY AGD

Firma powstała w USA w 2006 roku, a obecnie można ją znaleźć w wielu krajach na całym świecie. Do Polski REDMOND zawitał w 2013 roku i z miejsca stał się jednym z liderów sprzedaży multicookerów. Firma wyróżnia się na tle konkurencji zastosowaniem najwyższej jakości rozwiązań, takich jak ceramiczne powłoki, dotykowe panele, kilkustopniowe systemy zabezpieczeń.

STRONA MARKI REDMOND >

CEL REDMOND

Zapewnienie nowoczesnego i zdrowego stylu życia, jest dla nas priorytetem.

Biorąc udział w tworzeniu zaawansowanych technologii, nasza firma oferuje najlepsze rozwiązania w obszarze urządzeń gospodarstwa domowego, takich jak blendery, aero grille, wypiekacze do chleba, sokowirówki, wagi, żelazka, suszarki, odkurzacze czy tunery telewizji internetowej. Chcemy realnie wpływać na jakość Twojego życia, podnosząc standardy i wprowadzając kolejne kategorie produktów na Polski rynek.

Produkty REDMOND zyskały uznanie klientów i ekspertów na całym świecie, zdobywając wiele nagród, m.in. tytuł "The Most Innovative Product" na międzynarodowych targach Autumn Fair International 2014 w Wielkiej Brytanii.

Katalog produktów REDMOND >

ZDROWE ODŻYWIANIE
KLUCZEM DO SUKCESU

Wychodząc na przeciw modnego obecnie trendu zdrowego stylu życia, przygotowaliśmy setki przepisów, tak aby wszyscy nasi klienci łatwo mogli realizować swoje kulinarne ambicje. Każdego dnia nasi kucharze pracują nad nowymi przepisami, które udostępniamy za pomocą naszej strony, aplikacji na smartphony i książek kucharskich.

Przepisy REDMOND >

ZRÓB KROK W PRZYSZŁOŚĆ

Szeroka gama asortymentu oraz zakres możliwości oferowanych przez urządzenia marki REDMOND zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. Pragniemy wnieść w życie pełne trosk pozytywne nastawienie, eliminując codzienną rutynę i darując użytkownikom sprzętu czas wolny.

Aktualności REDMOND >

Znaleziono 0 jaj oraz 0 Króliki! Twój rabat — 0%!