Zakupy

Kiedy jest wyprzedaż w Zara - Najnowsze informacje

Autor Jolanta Kubiak
Jolanta Kubiak21.12.20236 min.
Kiedy jest wyprzedaż w Zara - Najnowsze informacje

Kiedy jest wyprzedaż w Zarze - to pytanie zadaje sobie wielu fanów tej popularnej sieciówki.

Kluczowe wnioski:
 • Zara organizuje 2 główne wyprzedaże w ciągu roku - zimową oraz letnią.
 • Największe przeceny w Zarze można znaleźć pod koniec sezonu - w styczniu oraz lipcu.
 • Warto śledzić stronę internetową oraz profile w mediach społecznościowych, aby nie przegapić zapowiedzi wyprzedaży.
 • Okazyjne ceny to okazja do zakupu ubrań w atrakcyjnych cenach.
 • Trzeba jednak działać szybko, bo rozmiary i fasony rozchodzą się błyskawicznie.

Zimowa wyprzedaż w Zarze

Zima to doskonały moment na kiedy wyprzedaż w zarze. Popularna sieciówka organizuje wtedy ogromne obniżki cen, dzięki którym można kupić ubrania w bardzo atrakcyjnych cenach. Kiedy dokładnie odbywa się zimowa wyprzedaż Zara?

Największe zimowe promocje w Zarze przypadają zazwyczaj na styczeń i luty. To właśnie wtedy kończy się sezon jesienno-zimowy i sklepy muszą zwolnić miejsce na nową kolekcję. Dlatego urządza się masowe przeceny, sięgające nawet 70%!

Warto więc śledzić stronę internetową oraz profile Zary w mediach społecznościowych. Zazwyczaj na kilka tygodni przed wyprzedażą Zara publikuje informacje o nadchodzących promocjach. Widać wtedy wyraźny wzrost zainteresowania klientów.

Kiedy najlepiej kupować w zimowej wyprzedaży Zary?

Choć zimowe wyprzedaże w Zarze trwają zwykle przez cały styczeń i luty, to są takie dni, kiedy zdecydowanie warto zawitać do sklepu. Przede wszystkim pierwszy dzień wyprzedaży - wtedy jest największy wybór rozmiarów i modeli w promocyjnych cenach.

Ostatni dzień wyprzedaży też jest dobrym momentem. Tego dnia sklep zwykle oferuje nawet 80-90% zniżki, aby pozbyć się pozostałego towaru. Trzeba się jednak liczyć z mocno przerzedzoną kolekcją.

Zwykle warto odwiedzić Zarę 1-2 razy w trakcie trwania wyprzedaży - tuż po jej rozpoczęciu i pod koniec na finałowe obniżki. Promocje trwają jednak około 2 miesięcy, więc to dobry moment żeby uzupełnić swoją garderobę w atrakcyjnych cenach.

Letnie promocje w sklepach Zara

Oprócz zimowych wyprzedaży, bardzo dobre okazje na zakup odzieży w Zarze można znaleźć także latem. Kiedy dokładnie i na jakich promocjach możemy liczyć?

Podobnie jak zimą, największe letnie przeceny przypadają na koniec sezonu, czyli lipiec i sierpień. To właśnie wtedy w Zarze pojawia się kolejna fala promocji i obniżek sięgających 50-70%.

Warto więc śledzić profile Zary i czekać na informacje o nadchodzącej wyprzedaży. Sieciówka stara się utrzymywać schemat - wyprzedaże zimą i latem na zakończenie poprzedniego sezonu. I choć zakres promocji może się nieco różnić, to zawsze lipiec i sierpień to dobry czas na wyprzedaż w zarze.

Zimowa i letnia wyprzedaż w Zarze to najlepszy moment, aby kupić ubrania w bardzo atrakcyjnych, obniżonych cenach. Tylko wtedy przeceny sięgają nawet 70-90%!

Czytaj więcej: Zara: zniżki do -60%, rabat 50 zł na pierwsze zakupy, kod rabatowy i promocje w październiku

Kiedy są największe obniżki cen w Zarze

Podsumowując - największe obniżki cen w popularnej sieciówce Zara można znaleźć dwa razy w roku:

 • Zimą - najczęściej w styczniu/lutym,
 • Latem - w lipcu/sierpniu.

Te miesiące to optymalny czas na kiedy wyprzedaż w zarze, ponieważ sklepy pozbywają się zalegających ubrań z poprzednich kolekcji, robiąc miejsce na nowe modele. Stąd też tak duże przeceny.

Dodatkowe promocje

Oprócz wymienionych okresów warto także zwrócić uwagę na inne obniżki cen w Zarze. Na przykład na Black Friday lub Cyber Monday. Te akcje promocyjne przypadają jesienią i również wiążą się ze sporymi zniżkami.

Zara stara się też zachęcić klientów różnymi krótkimi promocjami i wyprzedażami wybranych linii ubrań. Nie są to co prawda tak duże obniżki jak przy końcu sezonu, ale i tak warto je śledzić na bieżąco.

Okresy przecen w popularnej sieciówce

Kiedy jest wyprzedaż w Zara - Najnowsze informacje

Kiedy jest wyprzedaż w Zarze? Jak wynika z powyższych informacji, sklep organizuje dwie główne wyprzedaże w ciągu roku:

Okres wyprzedaży Miesiące Wysokość przecen
Zimowa wyprzedaż Styczeń, luty 50-90%
Letnia wyprzedaż Lipiec, sierpień 50-70%

Jak widać zimowa wyprzedaż Zara wiąże się ze sporymi przecenami - nawet do 90%. Warto to wykorzystać, bo często można kupić markowe ubrania w cenach paru złotych za sztukę.

Najlepszy czas na zakupy w Zarze

Podsumowując - najlepsze okazje i największe obniżki cen w Zarze występują cyklicznie, dwa razy w roku:

 • Na przełomie zimy i wiosny - styczeń/luty,
 • Na przełomie lata i jesieni - lipiec/sierpień.

Warto to zapamiętać i wypatrywać informacji o zbliżającej się wyprzedaży w zarze. Tylko wtedy można liczyć na masowe i bardzo duże przeceny sięgające 90%!

Kiedy kupić taniej w sklepach Zara

Podsumowując najważniejsze informacje dotyczące kiedy wyprzedaż w zarze:

- Zara organizuje dwie główne wyprzedaże w roku - zimową i letnią,

- Największe obniżki to styczeń/luty oraz lipiec/sierpień - wtedy przeceny dochodzą do 90%,

- Warto śledzić stronę i media społecznościowe Zary, aby zawczasu dowiedzieć się o nadchodzących promocjach,

- Dodatkowe obniżki możliwe są też przy okazji Black Friday czy na pojedyncze kolekcje ubrań.

Wykorzystując te informacje o terminach wyprzedaży Zara, z pewnością uda się Wam kupić wymarzone ciuchy w bardzo atrakcyjnych, niższych cenach!

Podsumowanie

Artykuł szczegółowo wyjaśnił, kiedy w ciągu roku odbywają się największe wyprzedaże w Zarze. Okazuje się, że popularna sieciówka organizuje promocje przede wszystkim dwa razy - zimą i latem, gdy kończą się kolejne sezony.

Najdogodniejszy czas na kiedy wyprzedaż w zarze to styczeń/luty oraz lipiec/sierpień. Właśnie wtedy można liczyć na obniżki sięgające 50-90%. Trzeba jednak działać szybko, bo najlepsze modele i rozmiary znikają błyskawicznie.

Oprócz głównych wyprzedaży, Zara proponuje też mniejsze promocje, np. na Black Friday czy pojedyncze kolekcje ubrań. Te obniżki nie są może tak spektakularne, ale mimo wszystko warto je śledzić.

Podsumowując - teraz już wiemy, że największe okazje cenowe w Zarze występują cyklicznie, dwa razy w roku - zimą i latem. Wypatrujmy więc informacji o zbliżającej się wyprzedaży i korzystajmy z okazji do zakupów w promocyjnych cenach!

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 3.20 Liczba głosów: 5

5 Podobnych Artykułów:

 1. Kamień do pizzy z łopatką: Przewodnik po pieczeniu pizzy w Multicookerze
 2. Ciasto na Pizzę Lidl - gotowe, pyszne, proste w przygotowaniu
 3. Ile pieprzu do kiełbasy, ile przypraw na 10 kg kiełbasy - Wskazówki i przepis
 4. Ile litrów gazu mieści się w 11 kg butli? Odpowiedź może zaskoczyć!
 5. Szufla do pizzy - Łopata do pizzy
Autor Jolanta Kubiak
Jolanta Kubiak

Cześć! Jestem weganką od 5 lat i uwielbiam eksperymentować w kuchni z różnymi zamiennikami nabiału i jajek. Moją pasją jest pieczenie ciast, tortów i cupcake'ów bez jajek, mleka i masła. Na blogu znajdziecie mnóstwo oryginalnych przepisów, technik wypieku i dekorowania słodkości rodem z mojej kuchni. Serdecznie zapraszam!


 

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły